0

Descent™ G1 Solar - Ocean Edition

€649.00
Tax included

Dive computer and Smartwach

Quantity
Prekės pristatymo terminas 4 - 9 darbo dienos

APLINKAI DRAUGIŠKESNIS KOMPIUTERIS

Šis tvirtas, saulės energija įkraunamas nardymo kompiuteris ir išmanusis laikrodis, turintis detalių, pagamintų iš perdirbto į vandenyną galėjusio patekti plastiko, sukurtas atsakingai ir tvariai. Jame yra „Garmin“ sukurtų naujovių, padedančių maksimaliai mėgautis nardymu. Be to, čia yra įvairioms sporto šakoms skirtų bei išmaniųjų funkcijų, padėsiančių palaikyti aktyvų gyvenimo būdą sausumoje.

Išmaniojo laikrodžio korpusas, apvadas ir mygtukai pagaminti naudojant perdirbtą plastiką, kitaip galėjusį patekti į vandenyną.

Nuotykiai truks ilgiau su iki 124 d. veikiančia baterija, kai įjungtas laikrodžio režimas ir naudojama saulės energija1.

Palaiko įvairius nardymo režimus – nuo techninio iki laisvojo nardymo.

Išsaugokite iki 200 nėrimų. Įkelkite, bendrinkite ir peržiūrėkite nėrimus programėlėje „Garmin Dive2.

Išmatuokite rezultatus ir sekite statistiką virš vandens.

Sekite užsiėmimus naudodami daugiau nei 30 integruotų sporto programėlių ir pažangių treniravimosi funkcijų.

ĮKROVIMAS SAULĖS ENERGIJA

Būkite vandenyje ilgiau – iki 25 val. nardymo režimu, iki 124 d. išmaniojo laikrodžio režimu, įkraunant saulės energija1, ir iki 39 val. GPS režimu, įkraunant saulės energija3.

APLINKAI DRAUGIŠKAS DIZAINAS

100 proc. plastiko, panaudoto gaminant šio laikrodžio korpusą, apvadą ir mygtukus, gauta iš plastiko atliekų, kitaip galėjusių patekti į vandenyną. Aplinkai draugiška konstrukcija siekiama prisidėti prie jūros augalijos ir gyvūnijos išsaugojimo.

STEBINA PATVARUMU

Šis tvirtas nardymo kompiuteris turi saulės energija įkraunamą ekraną, 45,5 mm sutvirtintą polimero korpusą ir įbrėžimams atsparų safyrinį stiklelį. Jo atsparumo vandeniui kategorija yra 100 metrų, šis laikrodis yra išbandytas pagal JAV karinį atsparumo temperatūrai, smūgiams ir vandeniui standartą Nr. 810.

Nardykite užtikrintai ir atsakingai su gilumos funkcijų rinkiniu.

NARDYMO REŽIMAI

Gaukite įvairius nardymo režimus, skirtus vienoms arba kelioms dujoms (įskaitant „Nitrox“ ir „Trimix“ mišinius), tik baziniams rodmenims („Gauge“), nardymui ir povandeninei medžioklei be kvėpavimo įrangos bei uždaro ciklo kvėpavimo aparatui (rebrizeriui).

PAVIRŠIAUS DAUGIADAŽNIS PALYDOVINĖS NAVIGACIJOS IMTUVAS

Stebėkite panėrimo ir išnėrimo taškus pasitelkdami pažangią palydovinę technologiją.

NARDYMO ŽURNALAS

Saugokite ir peržiūrėkite iki 200 nėrimų duomenis, kuriuos galėsite bendrinti per programą „Garmin Dive2.

PRITAIKOMI NARDYMO REŽIMAI

Kiekvienam nardymo režimui pridėkite papildomų ekranų, kuriuose būtų norimi matyti laukai.

DERA SU „INREACH®“ PALYDOVINIO RYŠIO ĮRENGINIAIS

Susiekite su „inReach“ palydovinio ryšio priemonėmis4 ir „inReach“ nardymo dėklu (parduodama atskirai).

NARDYMO KOMPASAS

Lengvai raskite kelią po vandeniu naudodamiesi integruotu 3 ašių kompasu.

BANGŲ DUOMENYS

Gaukite naujausią informaciją apie sąlygas vandenyne, kad pagautumėte tą tobulą bangą. Tiesiog susiekite laikrodį su savo suderinamu išmaniuoju telefonu.

„SURFLINE®

Matykite vandenyno sąlygas, įskaitant potvynius ir atoslūgius, bangų aukštį, vėją ir plaukimo banglentėmis reitingą penkiuose artimiausiuose plaukimo banglentėmis taškuose, susieję įrenginį su „Garmin Connect“ programėle savo suderinamame išmaniajame telefone.

Pakilkite į aukštesnį rezultatų lygį.

SPORTO PROGRAMOS

Naudokite iš anksto parengtus aktyvios veiklos profilius, skirtus bėgimui bekelės takais, plaukimui, bėgiojimui, važinėjimui dviračiu, žygiams pėsčiomis, irklavimui, slidinėjimui, golfui ir ne tik.

FIZINIO PASIRENGIMO AMŽIUS

Pagal jūsų chronologinį amžių, intensyvią savaitės veiklą ir pulsą ramybės metu ši funkcija apskaičiuoja, ar jūsų kūnas už jus jaunesnis ar vyresnis. Gausite patarimų, kaip sumažinti savo sveikatos amžių.

JĖGŲ ATGAVIMO LAIKAS

Po kiekvienos treniruotės sužinokite jėgų atgavimo laiką – kada būsite pasiruošę kitai sunkiai treniruotei. Laikrodis net atsižvelgia į treniravimosi intensyvumą ir tokius veiksnius kaip stresas, kasdienis aktyvumas bei miegas.

TRENIRAVIMOSI BŪKLĖ

Ši metrika įvertina pastarųjų treniruočių istoriją ir efektyvumo rodiklius bei padeda sužinoti, ar treniruojatės produktyviai, pasiekėte efektyvumo maksimumą arba persistengiate.

KASDIENĖS SIŪLOMOS TRENIRUOTĖS

Treniruočių nuorodų funkcija, atsižvelgianti konkrečiai į jus ir jūsų fizinio pasirengimo lygį, teikia kasdienius bėgimo treniruočių pasiūlymus pagal dabartinį treniruotės krūvį ir būseną.

VISOS PAROS KVĖPAVIMAS

Stebėkite, kaip kvėpuojate visą dieną ir miegodami bei kvėpavimo praktikų ir užsiėmimų, pavyzdžiui, jogos, metu.

Įsiklausykite į savo kūną ir protą.

MIEGO BALAS IR PAŽANGI MIEGO STEBĖSENA

Gaukite išsamią lengvo, gilaus ir REM miego stadijų išklotinę5. Visa tai peržiūrėkite specialiame valdiklyje, kuriame pateikiamas jūsų miego įvertis bei kitos įžvalgos.

INTENSYVUMO MINUTĖS

Stebėkite, kiek intensyvios veiklos minučių sukaupiate bei kada ir kokią veiklą atlikdami jas gaunate. Taip pat jas galite matyti duomenų lauke, atlikdami skaičiuojamos trukmės užsiėmimą.

„BODY BATTERY“ ENERGIJOS STEBĖJIMAS

Stebėkite savo kūno energijos lygį ir raskite tinkamiausią aktyvumo bei poilsio laiką.

HIDRATACIJOS STEBĖJIMAS

Registruokite kasdienį skysčių suvartojimą ir sekite, ar skysčių išgeriate užtektinai. Įjungę automatinį tikslą pamatysite, kiek išprakaitavote dėl atitinkamos veiklos. Atsižvelgus į šiuos duomenis, tikslas bus atitinkamai pakoreguotas.

MOTERŲ SVEIKATOS STEBĖJIMAS

Naudodami programėlę „Garmin Connect“ stebėkite menstruacijų ciklą arba nėštumą. Registruokite simptomus, gaukite patarimų dėl mankštos ir mitybos bei naudokitės kitomis funkcijomis.

PULSO MATAVIMAS ANT RIEŠO

Laikrodis nuolat matuoja jūsų pulsą5 ir įspėja, jei jis per aukštas arba per žemas jums ilsintis. Jis taip pat padeda nustatyti jūsų krūvio intensyvumą veiklos metu – net plaukiojant.

Sukurta abiem jūsų pasauliams

AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS KONSTRUKCIJA

Mėgaukitės tvirtu, laikrodžio stiliaus nardymo kompiuteriu su safyro stikliuku, silikono dirželiais ir lengvai įskaitomu vienspalviu ekranu.

IŠMANIEJI PRANEŠIMAI

Gaukite el. laiškus, tekstines žinutes ir įspėjimus tiesiai į laikrodį, susieję jį su suderinamu įrenginiu.

SAUGUMO IR SEKIMO FUNKCIJOS

Susiejus laikrodį ir telefoną, jūsų buvimo vietą galima tiesiogiai išsiųsti kontaktams: rankiniu būdu arba – užsiimant veikla lauke – automatiškai, pasinaudojant integruotu incidentų aptikimas6.

„GARMIN PA

010-02604-04

Specific References

Comments (0)
No customer reviews for the moment.

Descent™ G1 Solar - Ocean...

€649.00