• -10%
 • -10%
Garmin inReach Mini
 • Garmin inReach Mini
 • Garmin inReach Mini
 • Garmin inReach Mini
 • Garmin inReach Mini
 • Garmin inReach Mini
1

Garmin inReach Mini

€299.00
€269.10 Save 10%
Tax included

Kompaktiškas nešiojamas GPS navigatorius su palydoviniu ryšiu

Quantity
Last items in stock

 • Mažas, tvirtas, lengvas palydovinis komunikatorius leis lengvai bendrauti bet kuriame pasaulio taške siunčiant abipuses žinutes naudojant Iridium® palydovinį tinklą (reikalingas abonimentas)
 • Interaktyvios SOS žinutės visą parą, 7 dienas per savaitę su pagalbos centru (reikalingas abonimentas)
 • Atsisiunčiami žemėlapiai, palydovinės nuotraukos ir daugiau naudojant nemokamą  Garmin Earthmate® programą ir suderinamus įrenginius
 • Papildoma orų prognozė tiesiai į Jūsų inReach Mini ar suporuotą suderinamą įrenginį
 • Siųskite ir priimkite inReach žinutes per kitus suderinamus Garmin įrenginius
 • Integruota, pakraunama ličio baterija veikianti iki 50 valandų su 10 minučių sekimo intervalu

inReach Mini yra Jūsų kelionių partneris užtikrinantis ryšį bet kur. Tai Jūsų delno dydžio palydovinis komunikatorius nuotykiams, kur svarbu dydis ir svoris. inReach Mini leis jums siųsti ir priimti žinutes, sekti ir dalintis kelionėmis ir, jei tai būtina, išsiųs SOS pranešimą GEOS pagalbos centrui, budinčiam visą parą. Kartu su inReach tinklu, Jūsų šeima ir draugai visada galės su Jumis susisiekti, nesvarbu kur Jūs bebūtumėte.

 

compare

Keliaukite lengviau, bendraukite išmaniau

inReach Mini yra tik 9,9 cm aukščio bei 5,2 cm pločio ir sveria tik 100 g, patogiai telpa jūsų kišenėje arba kuprinėje. Žinutėms perduoti naudojamas 100% padengimo Iridium palydovinis tinklas. Jums nereikia rūpintis jei nuklysite toliau nuo įprasto mobilaus ryšio arba atsirasite nežinomoje vietoje.

 

 

Kas atsakys į Jūsų SOS? GEOS visada.

"GEOS" yra pasaulinio lygio avarinio reagavimo sprendimų ir stebėjimo lyderis. Jie palaiko gelbėjimo operacijas daugiau nei 140 šalių, išgelbėdami daugybę gyvybių. Jie dirba 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę, kad galėtų sureaguoti į Jūsų SOS, sekti Jūsų prietaisą ir pranešti atitinkamoms skubios pagalbos tarnyboms Jūsų buvimo vietą. Kai suaktyvinsite nelaimės signalą, galite tikėtis  patvirtinimo, kad pagalba jau yra kelyje su nuolat atnaujinama Jūsų gelbėjimo komandos operacijos būsena.

Answer SOS

 

 

Keli prisijungimo būdai

 

Belaidis susijungimas tarp prietaisų leis Jums nuotoliniu būdu valdyti inReach Mini ir siųsti bei priimti žinutes naudojant suderinamus Garmin arba kitus mobilius įrenginius. GPS imtuvas visuomet seka Jūsų poziciją ir leidžia ja dalintis su šeima namuose ar su draugais bet kur kitur.  Jūs taip pat galite dalintuis savo nuotykiais socialiniuose tinkluose. Bazinei navigacijai galite naudotis kompasu, kuris rodys reikiamą kryptį iki reikiamo taško bei atstumą iki jo.

 

 

 

connect

Suporuokite su savo mobiliu telefonu

Dar daugiau galimybių ir patogumo galima pasiekti naudojantis nemokama  Earthmate programa susiejant Jūsų inReach įrenginį Bluetooth® ryšiu su Jūsų suderinamu Apple® arba Android™ mobiliu telefonu, Tokiu būdu Jūs galėsite naudotis žemėlapiais, palydovinėmis nuotraukomis ir daugiau. Taip pat, Earthmate leis Jums patogiau naudotis visomis inReach galimybėmis tiesiog savo mobilaus telefono ekrane. Paprastesniam komunikavimui žinutėmis galėsite naudotis savo adresų knygute tiesiog keliais paspaudimais Earthmate programoje.

 

 

 

 

 

weather

Gaukite oro prognozę kelyje

Papildomai pasirenkama "InReach" orų prognozių tarnyba pateikia išsamius atnaujinimus tiesiai į "InReach Mini" arba suderinamą prietaisą, suporuotą su "Earthmate" programa, todėl jūs visada žinosite, kokių oro sąlygų galite tikėtis kelionėje. Yra siūlomi pagrindiniai ir aukščiausios kokybės orų prognozės planai. Taip pat Jūs galite paprašyti orų prognozės savo dabartinei buvimo vietai ar bet kokiam kitam maršruto taškui ar kelionės paskirties vietai.

 

 

 

Tvirtas korpusas

 

Tvirtas, ilgaamžis, atsparus smūgiams (MIL-STD-810F) ir  vandeniui IPX7 korpusas, inReach Mini sukurtas tarnauti ilgai. tai liečia ir vidinę pakraunamą ličio bateriją, kuri gali dirbti iki 50 valandų su 10 minučių sekimo periodu ir iki 20 dienų naudojant energijos taupymą. Pakrauti prietaisą galima per įprastą microUSB kabelį arba su papildomai įsigyjamu pakrovėju iš automobilio.

rugged

Lankstūs palydovinio ryšio abonemento planai

Tam kad prisijungti prie Iridium tinklo iš savo inReach Mini reikalingas aktyvuotas palydovinio ryšio abonimentas. Priklausomai nuo naudojimo poreikių, vartotojai gali pasirinkti metinį kontrakto paketą arba lankstų, mėnesinį planą, kuris leis mokėti už paslaugą, tik tada kai jos prireiks. Metinių planų kainos prasideda nuo 14.99 Eur iki 99.99 Eur už mėnesį (papildomas aktyvacijos mokestis), o mėnesinių planų kainos yra nuo 19.99 Eur iki 124.99 Eur už mėnesį.

Neribota debesies saugykla ir kelionės planavimas

Kiekvienas "InReach" įrenginys turi nemokamą prieigą prie debesies saugykloje sukurto portalo, kuriame galėsite planuotis kelionės maršrutus ir taškus, sukurti ir naudoti iš anksto nustatytas žinutes ir greitus tekstus, sinchronizuoti ir tvarkyti įrenginio parinktis, atnaujinti programinę įrangą, susieti Jūsų socialinės žiniasklaidos paskyras, saugoti visus Jūsų kelionių stebėjimo duomenis ir daug daugiau.

 Iki 50 val. su 10-min. sekimu ir 2-min. pėdsaku (pagal nutylėjimą); iki 30val. su 10-min. sekimu su 1-sek. pėdsaku; iki 20 dienų su 30-min. energijos taupimu; iki 1 metų budėjimo rėžimu

1 Item

Specific References

Comments (0)
No customer reviews for the moment.

Garmin inReach Mini

€299.00 €269.10