Aqualung LOOK HD
  • Aqualung LOOK HD
  • Aqualung LOOK HD
  • Aqualung LOOK HD
0

Aqua Lung Look HD

56,00 €
Su mokesčiais

Nardymo Kaukė

Kiekis
Pristatymas per 7-10d.d.

Prekės aprašymas Aqualung Look HD nardymo kaukė

„Look HD“ yra geriausiai parduodamos „Look“ kaukės, pirmą kartą parduotos 1988 m., evoliucija. Pagrindinės originalios „Look“ savybės, tinkamas ir patogumas, buvo išlaikytos, pridėjus naujų naujoviškų funkcijų.

Nerūdijančio plieno (AISI 316) strypas, apsaugantis nuo sukimosi, buvo integruotas į rėmo konstrukciją, kad būtų užtikrintas maksimalus matmenų stabilumas ir objektyvo plokštumas. Tai optimizuoja matomumą pašalindama iškraipymus.

Funkcijos:

- Rėmas yra tvirtas, nes pagamintas iš naujoviškų technopolimerų, sustiprintų neorganiniais pluoštais.

- Nerūdijančio plieno strypas buvo integruotas į rėmą, kad būtų išvengta sukimosi ir objektyvas išliktų toje pačioje plokštumoje.

- Išplėstinė pritaikymo technologija (AFT) naudoja skirtingų tekstūrų juostas aplink sijono kraštą, kad būtų užtikrintas puikus sandarumas nuo veido

- Kardaninės jungties sagtys sukasi aukštyn ir žemyn, į jas ir išeina, kad būtų optimalus prigludimas ir patogumas

- Dvigubas lęšis 3 mm grūdintas stiklas

- Svoris: 185 gr.

Dabar galite pateikti užsakymą neišeidami iš savo namų su akvalangu – savo internetine parduotuve, kurios specializacija yra nardymo medžiagos. Norime, kad laisvalaikį praleistumėte nepakartojamai, todėl siūlome didžiausią Aqualung produktų pasirinkimą iš Kaukės. Teiraukitės iš sąraše esančių nardymo produktų, tokių kaip Aqualung Look HD nardymo kaukė, sukurta taip, kad užtikrintų visišką komfortą, kai užsiimate mėgstama sporto šaka ar užsiimate kasdienine veikla.

MS149111

Konkrečios nuorodos

Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Aqua Lung Look HD

56,00 €