Predator Steamer Freezip 4/3 DownAirflex – GBS

349,00 €
290,00 € Sutaupyk 59,00 €
Su mokesčiais

Vyriškas Hidrokostiumas 4/3

Dydis
Kiekis
Paskutinė prekė

Skaitykite daugiau apie šį produktą

Prolimit Predator laisvai užsegamas pūkuotas airflex hidrokostiumas vyrams yra aukštos kokybės kostiumas, tinkantis bet kokiai būklei. Zodiac vilnos pamušalas viduje ir 5 mm neoprenas sušildys jus ekstremaliomis sąlygomis. Šio kostiumo nugaroje yra užtrauktukas su pavadėliu, kad būtų lengva prieiti. Skirtumas tarp Predator Free zip Down-Airflex 6mm ir šio kostiumo yra tas, kad šio kostiumo siūlės nėra klijuotos. Kostiumas yra 5 mm ir 4 mm versijos ir mėlynos spalvos, dydžių diapazonas nuo 46/XS iki 56/XXL ir šiferio juodas, dydžių diapazonas nuo 46/XS iki 56/XXL.

Funkcijos :

AirFlex

Mūsų naujausias audinys, atstumiantis vandenį ir sausą pralaidumą su pūkų pojūčiu ir maksimaliu mūsų airflex neopreno tempimu. Naujiena su mūsų Predator ir Flare hidrokostiumais. Minkštas ir kartu su Velvet AirFlex2 pamušalu yra unikali medžiaga.

Airflex 550+ ir 300+ kalkakmenio neoprenas

Turime 3 Airflex neopreno tipus. 300+, 500+ ir 550+ ruožas. Airflex neoprenas pagamintas iš kalkakmenio neopreno ir pakeitus putojančių medžiagų formulę galime nustatyti savo žaliavos tempimą. Laminavimas su skirtingais pagrindais lemia galutinį plokščių lankstumą.

Zodiac2 pamušalas

Zodic Jacquard aksominė vilna viduje, padengta greitai džiūstančia termo vilna, suteikiančia daugiau šilumos ir komforto. Jis sugeria vandenį iš odos, greitai išsiskiria ir padidina komfortą.

Velvet AirFlex 550+ ir 500+ pamušalas

Minkštesnis nei bet kada anksčiau, labiau tamprus, patogiai jaučiasi ir greitai džiūsta. Dar vienas hidrokostiumo technologijos etapas. Aiškiai atpažįstamas dėl jausmo… glotnus kaip aksomas.

Klijuotos ir aklinai siuvamos siūlės

Trigubai klijuotos plokštės susiuvamos specialiu susiuvimo būdu. Iš dalies pradurtas neoprenas, kad būtų išlaikytas hidrokostiumo siūlės sandarumas. Kiekvienas siūlas gale yra apsaugotas juostele. Dėl tobulos apdailos mūsų klijuotas ir aklinai susiūtas hidrokostiumas yra nesugriaunamas. Tikslus siūlės ir medžiagos išdėstymas, kad būtų galima pritaikyti. Sukurta taip, kad atitiktų jūsų kūną, nepertempiant neopreno, kuris apsaugo nuo plono neopreno ištempimo ir šilumos izoliacijos praradimo.

Klijai vandens pagrindu

Laminuoti neopreno lakštai supjaustomi į plokštes ir sujungiami, kad būtų sukurtas neopreno gaminys, pavyzdžiui, hidrokostiumas. Visi mūsų hidrokostiumai laminuojami vandens pagrindo klijais, vadinamaisiais aqua-α. Skirtingai nuo tradicinių klijų, vandens pagrindo klijai yra be tirpiklių ir be chemikalų (pašalina 99% nešvarumų). Taip išvengiama alergijos lateksui. Nesijaudink! Žinoma, klijai vandenyje netirps. Įsitikinome, kad klijai yra tokie pat tvirti kaip ir tradiciniai klijai.

Daugiau gamintojo tinklalapyje

400.23580.020
1 Vienetas

Konkrečios nuorodos

Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Predator Steamer Freezip...

349,00 € 290,00 €